Son güncellenme :25.02.2021 16:31

Anasayfa > Genel, Gündem, Sağlık > 19 YILDIR TEDAVİ OLDUĞU HEKİMİNİ UNUTMADI

25.02.2021 Per, 16:31

19 Yaşındaki Fuat Altaş, Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) Uzmanı Prof. Dr. Aslan Güzel tarafından, 45 günlük bebekken, beyin kanaması ve hidrosefali tanısıyla ameliyat edilmişti. Hastanın rutin takipleri yapılırken ikinci ameliyatı da Prof. Dr. Güzel tarafından gerçekleştirildi. 10 yıl aradan sonra Fuat Altaş’ın üçüncü ameliyatı da Prof. Dr. Güzel tarafından yapılmıştı. Fuat Altaş, 6 ay önce Diyarbakır’da geçirmiş olduğu bir trafik kazası neticesinde beyin kanaması geçirerek yatarak tedavi gördü. Altaş, geçtiğimiz günlerde 19 yıldır takip ve tedavisini gerçekleştiren Medical Park Gaziantep Hastanesi Nöroşirurji Uzmanı Prof. Dr. Aslan Güzel’i tekrar ziyaret etti.

Medical Park Gaziantep Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) Uzmanı Prof. Dr. Aslan Güzel hasta ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Fuat Altaş 19 yıldır takibini gerçekleştirdiğimiz hastamızdır. Genel durumu da oldukça iyi… Günlük yaşamını etkileyecek her hangi bir sorunun bulunmaması da bizim için oldukça sevindirici. Kendisini sağlıklı bir şekilde takip etmeye devam ediyoruz.’’ diye konuştu.

Baba Faik Altaş ise yaptığı açıklamada, ‘’ Prof. Dr. Aslan hocamızla Fuat’ın bebekliğinden beri tanışıyoruz. Bu sebeple, oğlumuzun takiplerini de 19 yıldır hocamız gerçekleştirmektir. İlgi ve yaklaşımlarından dolayı, kıymetli hocamız Prof. Dr. Aslan Güzel’e, ekibine ve Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin tüm çalışanlara teşekkür ederiz.’’ İfadesinde bulundu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.