Son güncellenme :02.12.2021 15:47

Anasayfa > Genel > BAŞKAN MEHMET TAHMAZOĞLU’DAN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

02.12.2021 Per, 15:47

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutladı.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu Engelliler Günü için yayınladığı mesajda hiç kimsenin 1 dakika sonrasının bile garantisi olmadığını belirtti.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, herkesin bir engelli adayı olabileceğine dikkat çekerek “Kimse engelli olmayı istemez. Kim gözünün görmemesini, kulağının duymamasını ister, insanlar herhangi bir uzvunun eksik olmasını düşünmek bile istemez. Hiç kimse 1 dakika sonra neler olacağını bilemez. Ancak Herkes bir engelli adayıdır. Engelli kardeşlerimizin geleceğe güvenle bakabilmeleri için biz de Şahinbey Belediyesi olarak, tüm imkânlarımızı seferber edip, destek olmaya çalışıyoruz.  Onların yalnızca yılın bir gününde değil 365 gününde yanındayız. Onları içimizde ve yaşamın her alanında görmeyi arzu ediyoruz” ifadesini kullandı.

Belediye olarak, engelliler için önemli çalışmalar yapıldığını belirten Başkan Mehmet Tahmazoğlu “Şahinbey Belediyesi olarak her zaman bütün bireylerimizin yanındayız. Gaziantep ve Şahinbey ilçesinde yaşayan bütün insanlarımızı ayırmadan, ötekileştirmeden destekliyoruz. Parolamız sevgi olduğu zaman aşamayacağımız hiçbir engel yoktur, sevginin olduğu yerde saygı olur, saygının olduğu yerde hoşgörü olur, hoşgörünün olduğu yerde bütün insanların yüzünden tebessüm eksik olmaz.  Önemli olan beyinlerin engelli olmamasıdır. Bütün engellilerin Engelliler Günü’nü kutluyorum” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.