Son güncellenme :09.12.2021 15:11

Anasayfa > Genel > BAŞKAN TAHMAZOĞLU ELLERİYLE YAPTIĞI ÇORBAYI ÖĞRENCİLERE İKRAM ETTİ

09.12.2021 Per, 15:11

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, elleriyle hazırladığı çorbayı üniversite öğrencilerine elleriyle ikram etti.

Yaptığı yatırımlar ve projelerle eğitime ve gençliğe büyük önem veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın ile birlikte öğrencilere kendi elleriyle yaptığı çorbadan ikram ederek, onlarla sohbet edip derslerinde başarılar diledi.

HER ZAMAN ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Sabahın erken saatinde Şahinbey Belediyesi’nin Güneş Mahallesi’ne yaptığı yeni aş evinde öğrenciler için çorba yapan Başkan Mehmet Tahmazoğlu gençlere ve öğrencilere olan yatırımların devam edeceğini belirterek, “Gençlerimizle bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Onların talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda elimizden gelen her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz. Aşevimizde yaptığımız çorbayı öğrencilerimize ikram ederek onlarla sohbet ettik. Onlar bize ailelerinin emaneti ve bizde bu emanete en iyi şekilde sahip çıkmaya çalışıyoruz” dedi.

YENİ MÜJDELER GELİYOR

Başkan Mehmet Tahmazoğlu üniversite öğrencilerine çok yakın zamanda yeni müjdeler vereceğini belirterek “Şahinbey Belediyesi olarak her zaman öğrencilerimize destek olduk. İlimizin ve ilçemizin eğitimdeki başarı oranını arttırmak için kitaplar dağıtıp, öğrencilerimizi başarıya teşvik edecek hediyeler verdik. Daha önce Üniversite öğrencilerimize 200 TL nakdi destekte bulunmuştuk. Şimdi de öğrencilerimize farklı desteklerde bulunmak için çalışmalar yapıyoruz. Aralık ayı meclisimizde gündeme aldığımız Üniversite öğrencilerimize destek kararımızın alt yapı çalışmalarını hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin yemek, yol ve kırtasiye ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Dün olduğu gibi bugünde öğrencilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Şahinbey Belediyesi’nin çorba ikramından oldukça memnun olduklarını ifade eden üniversite öğrencileri “Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun eğitime vermiş olduğu desteği yakından takip ediyoruz. Öğrencilere spor ayakkabısı bisiklet ve kitaplar hediye ediyor. Kendisine nazik davranışından ve öğrencilere vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz” dediler.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.