Son güncellenme :18.05.2022 16:24

Anasayfa > Genel > DOMOTEX FAURI GÖZDESİ LİMON HALI

18.05.2022 Çar, 16:24

Gaziantep’te  14-17 Mayıs tarihlerinde OFM de düzenlenen Domotek Turkey Halı ve zemin kaplamaları fuarına katılan Gaziantep firmalarından Limon Halı fuarın gözdesi oldu.

Pandemi dolayısı ile geçen yıllar düzenlenmeyen fuara yerli ve özelikle yabancı misafirlerin ilgisi yoğun oldu.

Özellikle kaymaz jel taban üretiminde ve piyasasında önemli yer edinen  rengarenk renkler ve birbirinden güzel alıcı renkler ile standını  açan Limon halı kaymaz taban yanında parça halıda da adından söz ettirmeyi bilgi.

Fuara ilk defa katılan Limon halı özellikle dünyanın her kıtasından gelen misafirlerden tam not adlı.

Fuardan memnun kaldıklarını belirten Limon Halı Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Kirmik fuar hakkında ‘’Bizler Limon Halı olarak yaklaşık 35 yıldır halı sektörü içinde bulunmaktayız bu yıl fuara ilk defa katıldık ve firmamızı ve ürünlerimizi gelen yerli ve yabancı misafirlere tanıttık, kaymaz taban ve parça halılarımız gelen misafirler tarafından beğenildi ve olumlu dönüşler aldık bundan dolayı da mutluyuz.

Fuara ürün ve modeller olarak iyi hazırlanmıştık fuarların firmamıza ve sektörümüze katkılar yaptığından eminiz  bizler de Limon Halı olarak bundan sonra yapılacak yurt içi ve yurt dışı fuarlarda da yerimizi alacağız ‘’dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.