Son güncellenme :22.06.2021 16:27

Anasayfa > Genel, Gündem > FARK BU,İMAMOĞLU

22.06.2021 Sal, 16:27

CHP nin  Genel  Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında  250 Belediye Başkanları ile partinin üst düzey yöneticilerinin katıldığı çalıştay şehrimize 3 gün  ayrı bir heyecan getirdi.

Özellikle 3  büyük ilimizin büyükşehir başkanları olmak üzere  Adana, Aydın  ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanları partililerden  ve vatandaşlardan yoğun ilgi ve alaka gördü.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da diğerlerinden bir değil  birkaç adım öne çıkarak Yaptığı güzel hareketler ve ziyaretler ile adeta 3 günün yıldızı oldu.

Peki ne yaptı Ekrem İmamoğlu dersek de aslında Gaziantep’e gelen her bir vatandaşın yapması gereken en güzel hareketleri ve ziyaretleri yaptı. Şehrimize gelen birisi için Şehrin en leri olan Ulu Camii de Cuma namazı kılıp burada vatandaşlar ile sohbet edip onları kırmayıp resim çektirdi, yanına gelerek cami karsısındaki özel hastane de  yeni bebeği olan babayı kırmayarak hastanede onu ziyaret edip  altın taktı, hastanedeki diğer hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu, hastanedeki sağlık çalışanları ile sohbet edip onlarla fotoğraf çektirip onların alkışları ile uğurlandı, Antep ‘e gelenlerin  olmazsa olmazı olan ünlü bir baklavacıyı ziyaret edip baklava yapılışını inceledi ikram edilen baklavadan yedi, yine ilimizin bölgemizin değil ülkemizin en önemli müzesinden  Zeugma müzesini ziyaret etti, yine  yalnızca ilimizin değil Belediyeler birliğinin de başkanı olan Şampiyon Başkan Fatma Şahin’i siyasi farklılık gözetmeden ziyaret edip , sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu, fırsat buldukça kavaklık  botanik bahçesi dahil bir çok yeri ziyaret ederek  kendisine gösterilen ilgi alaka ve sevgi gösterisinde kimseyi kırmadan sohbet edip fotoğraflar çektirdi.

İmamoğlu bütün bunları kendisi için değil işi yönettiği İstanbul  şehri için yaparken diğer Yüzlerce belediye başkanı otelde kös kös oturup siyasi sohbetler ederek vakit geçirdiler.

İşte bu yüzden anlaşılıyor ki durduğun yerde Ekrem İmamoğlu olup Ülkenin en büyük ili sana teslim edilmiyor sürekli Cumhurbaşkanlığı için  adı geçmiyormuş

Ekrem İmamoğlu bu üç günde bile istirahatinden yorgunluktan fedakarlık edip siyasi çekişme yapmadan çalışıyor  halkın sevgisini kazanıyorsa yönettiği İstanbul için mücadele veriyorsa demek ki emekler boşa gitmiyor boşuna İmamoğlu olunmuyor diğerlerinden bir çok şey dahil olmakla beraber İmamoğlu farkı öne çıkıyor.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.