Son güncellenme :09.12.2021 15:16

Anasayfa > Genel > GAPSHOES FUARININ GÖZDESİ POLİKAMP OLDU

09.12.2021 Per, 15:16

Gaziantep’te 35 yıldır plastik sektörünün içinde bulunan Mustafa ve Mehmet Savrun kardeşler Polikamp olarak katıldıkları 32. Gapshoes ayakkabı ve terlik fıarında görkemli stantları, fuar için özel olarak ürettikleri birbirinden farklı güzel çeşit ve renkleri ile fuarın gözdesi oldular.

Kamber plastik olarak başladıkları sektörde 2003 yılından itibaren Polikamp olarak devam ederek  yaptıkları ürünler ile yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirerek aranan marka olan Savrun kardeşler fuardaki stantlarında ağırladıkları özellikle yurt dışından gelen müşteri ve misafirler tarafından büyük ilgi gördüler.

Polikamp Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Savrun ; Pandemi ve ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu günlerde bizler polikamp olarak çok iyi hazırlanmıştık yeni çeşit ve modellerimizin müşterilerimiz tarafından beğenilmesi bizleri memnun etti ,bizler de polikamp olarak daha çok üretip ülkemize ve şehrimize daha çok döviz girdisi sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz, fuarda bizleri ziyaret eden protol üyelerine Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na yurt dışından,  yurt içinden ve ilimizden gelen tüm dost, müşteri ve misafirlerimize teşekkür ederiz’’ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.