Son güncellenme :07.10.2020 16:38

Anasayfa > Genel, Gündem > GELECEK PARTİSİ İL BAŞKANI BEKİR ÖZTEKİN

07.10.2020 Çar, 16:38

Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi İl Kurucu İl Başkanı Bekir Öztekin, yapılan 1. Olağan kongrede partililerin oylarıyla İl Başkanlığına seçildi. Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Okçu’nun Divan Başkanlığında gerçekleştirilen kongrede, Gelecek Partisi Kurucu İl Başkanı Bekir Öztekin tek liste ile aday oldu Öztekin seçilerek Gelecek Partisi il başkanı oldu.
Gelecek partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Gaziantep den birçok il başkanı ve parti temsilcilerinin katıldığı kongrede konuşan Bekir Öztekin biz gelecek partisi olarak ihtiyaç duyulduğu için ortaya çıkan bir partiyiz diyerek kısa bir konuşma yaptı
Pandemi süreci olduğu için çok fazla partilileri salona istemediklerini belirten Öztekin Genel Başkan Ahmet Davıutoğlu da çok istemesine rağmen bugün buraya gelmedi dedi ve Ahmet Davutoğlu telekonferans sistemi ile partililere seslendi.
.
ÖZTEKİN’İN YÖNETİMİ ŞÖYLE:
Orhan Kuyucu, Engin Bozkur, Hasan Şimşek, Yusuf Özbereket, Uğur Delibaş, Cemil Ateş, Oya Kantar, Mehmet Erdoğan, Ali Gülmez, Uğur Güceylioğlu, Yunus Emre Bilgiç, Abdulkadir Beşaltı, Celil Korkut, Enis Oğuzhan, Şule Altıparmak, Nuray Sezgin, Adile Kaplan, Serap Oğuz, Hüseyin Kocaoğlan, Nazlı Yılgın, Pınar Ayhan, Hüseyin Gocuk, Nilgün Taşkın, Aslıhan Karakan, Yılmaz Nalbantçı, Tuğrul Tekçi, Mustafa Tunç, Cüneyt Özbay, İdris Eren, Zeynel Abidin Bozaslan, Mehmet Halil Yemez, Abdurrahman Akalın, Ahmet Kaya, H. Hüseyin Siviş, Cuma İşbara, Fazile Okkay, Mustafa Çetin, Musa Göçmen, Hüseyin Göçmen, Servet Demir, Mehmet Özbay, Cuma Beyazoğlu, Abdulkadir Esen, Hüseyin Tadık, Rabia Özbereket, İbrahim Ceylan, Dede Faruk Demir, Kadir Karpuzcu, Hüseyin Çakmak.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.