Son güncellenme :15.12.2020 17:02

Anasayfa > Genel > HAYAT GAZETESİ 8. YLINDA

15.12.2020 Sal, 17:02

Bugünlerde hem pandemi koşulları hem de yazılı kağıt baskının daha da zor  süreçten geçtiği zamanda gazetemizin 8 yıldır devam etmesi bizlere  mutluluk vermektedir.

8 yıl önce haftalık olarak başladığımız yayın hayatımız da 2 yıl sonra haftalık gazetelerin  değer görmemeleri dolayısı ile ya bu işi bırakacak ya da günlük olarak çıkmaya başlayacaktık bizde o zaman verdiğimiz karar ile günlük olarak çıkmaya başladık.

6 yıldır günlük olarak devam ettiğimiz yayın hayatımızda evet belki çok iyi şeyler yapamadık, ödüller alamadık, aranan sorulan birileri olamadık ama kendi çapımızda mütevazi milliyetçi ve maneviyatçı değerlerden ve kendi kişiliğimizden ödün vermeden, kimsenin yanında olmadan  ama kimseyi de karşımıza almadan yayın yaparak bu günlere ulaştık.

Özellikle son pandemi döneminde bir ara  yayına ara verdik  zaman zaman sayfa sayımızı azaltıp renkli çıkmamaya başladık ama yine ayakta durmaya çalışarak  kimseye mahcup olmamak istedik.

Asıl mesleğimiz olan halıcılık ve tekstil işinden sonra başladığımız 8 yıllık gazetece çıkarma süresince başta bu işe başlamamız da vesile olan Gazikent Gazete ve Matbaası İlhami Boynukısa beye, ilk günden bu güne hep destek olmaya çalışan arkadaşlar dostlar, ailemiz, kamu ve özel sektör  temsilcilerine , beraber yürüdüğümüz  iş arkadaşlarımıza , baskıcılarımıza ve asıl önemlisi gazetemizi soğukta karda kışta ulaştıran cefakar, vefakar dağıtıcı dostlarımıza teşekkür eder bu zor günleri bir an önce atlatarak sağlıklı ve mutlu günler temenni ederiz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.