Son güncellenme :22.02.2021 11:50

Anasayfa > Genel > MAHMOOD ÜRÜNLERİ GAZİANTEP’İ DÜNYA’YA TANITIYOR

22.02.2021 Pts, 11:50

Gulfood 2020 Fuarına Dubai’de katılan ve görkemli standıyla dikkatleri çeken Altunkaya Şirketler Grubu markası Mahmood’un yeni ürünlerini görmek için Dünya’nın bir çok ülkesinden gelen ziyaretçiler akın ediyor. 

Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya, fuara ilişkin yaptığı açıklamada, fuarın olukça verimli geçtiğini ifade etti. Mahmood’un bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini kaydeden Altunkaya, fuarda önemli ikili görüşmeler gerçekleştirdiklerinin, bu fuarın Türkiye ve Gaziantep için önemine dikkat çektİ

 

Altunkaya, “Mahmood markası çatısı altında Mahmood Coffee ve Mahmood Tea markalarıyla faaliyetlerimize devam ediyoruz. Mahmood Coffee global pazarlarda yakaladığı bu başarıyı Türkiye piyasasında taçlandırmak için faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Geniş ürün yelpazemiz tüm kahve severlere hitap ediyor. Gold, klasik, 2’si 1 arada, 3’ü 1 arada ve Türk kahvesi gibi Türkiye’de de bolca tüketilen kahve çeşitlerinin yanı sıra, sektördeki yeni trendleri takip ederek Cappuccino, Latte ve Espresso gibi yeni nesil kahve ürünlerini de geliştiren ve tüm dünyadaki müşterilerine ulaştıran markamız, kahve dışı sıcak içeceklerden sıcak çikolata ve salep gibi alışkın olduğumuz lezzetleri de ürün yelpazesinde bulunduruyor dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.