Son güncellenme :03.02.2022 14:26

Anasayfa > Genel, Gündem > MÜZSAN 11. YILINI KUTLAMA GECESİ MUHTEŞEM OLDU

03.02.2022 Per, 14:26

Balo Gecesinde Türkiye’nin Her Bölgesinden Katılanlarla Türkiye Mozaiği Yaşatıldı

Genel Merkezi Gaziantep’te bulunan ve ülke genelinde  50 den fazla il temsilciliği bulunan Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu 11. Yılını kutlama gecesi Gaziantep Uğurlu Termal Kaplıcaları Tesislerinde düzenlenen Balo gecesi ile unutulmaz bir güzellikle kutlandı.

Müzsan a bağlı Türkiye’nin her bölgesinden katılan il başkanları, temsilcileri ile, Gaziantep İş dünyası ve basın camiasının katılımı ile yapılan gecede sahne alan sanatçılar kendi bölgelerinin şarkılarını ve türkülerini seslendirerek  Urfa sıra gecesi eşliğinde adeta bir Türkiye Müzik resitali sundular.

Uğurlu Termal Kaplıcaları  Balo salonunda sunuculuğu İclal Alitinoğlu’nun yaptığı kutlama gecesi Hüseyin Çalışkan tarafından okunan kuranı kerim tilaveti ve ilahiler ile başladı.

Müzsan’a bağlı  il başkanlarından söz alanlar özverili çalışmaları ve kendilerine yapılan desteklerden dolayı Genel Başkan Ahmet Onurlu ve Başarılı çalışmalarından dolayı Antalya İl başkanı Sinem hanıma özelikle teşekkür ederek  ‘ Ahmet  Onurlu başkanımız iyi ve kötü günümüzde her zaman bizlerin yanında oluyor kar kış demeden hava ve yol şartlarına bakmadan bizlerin illerine  kadar gelerek  acılı ve mutlu günlerimizi paylaşarak bizleri onurlandırıyor’’ dediler.

Söz alan il başkanları’’ Başkanımız bugün de ülkenin her tarafında bulunan biz başkanlar ve temsilcileri  burada ailelerimiz ile birlikte bir araya getirerek bu mutlu günü bizlerinde paylaşmasını sağladığı için kendisine ayrıca teşekkür ediyoruz ‘’ dediler

BAŞKAN ONURLU : 11 YILDA YAPILAMAZ DENENLERİ YAPTIK

Yapılan Konuşmaların ardından kürsüye çıkan Müzsan Genel Başkanı Ahmet Onurlu öncelikle bizleri kırmayıp bu bereketli kış gününde yurdun her bir köşesinden gelen arkadaşlarımıza, burada bulunan iş dünyası ve basın camiasından dostlarımıza geceye katılımızdan dolayı teşekkür ederim.

Bugün burada bizleri ailelerimiz ile 2 gün boyunca ağırlayacak olan Uğurlu Termal Kaplıcaları Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uğurlu Beye, Tesis Müdürü Orhan Payo ve burada bizleri ağırlamakta emeği geçen bütün personele sonsuz teşekkür ederiz.

  1. Yaşımızı kutlama programımızdan haberdar olan Hüseyin Uğurlu Bey bana Ahmet Başkan bu kutlama gününüzde bizler sizleri Uğurlu Kaplıca Termal Tesislerimizde aileleriniz birlikte ağırlamak istiyoruz demesi ile kutlama günümüz daha bir anlam kazanmış oldu bu yüzden Hüseyin Uğurlu Beye teşekkür ederek her zaman biz sanatçıların yanında olmasından dolayı kendisini ayrıca kutluyoruz dedi.

Başkan Onurlu konuşmasında ‘’ biz bu derneğimizi 11 yıl önce inanılmaz zor şartlar altında kurduk üyemiz, lokalimiz ve gücümüz yoktu ancak biz bu işe tüm  sanatçı arkadaşlarımızın daha iyi şartlarda müzik yapması bir kimliklerinin  olması ve özellikle sağlık ve emeklilik şartlarının oluşması için çıktık diyerek azmettik , Allahın izni sizlerin de desteği ile bugün Türkiye de 50 üzerinde il temsilciğimiz ve en çok üyeye sahip  Federasyona  ulaştık.

Yıllar önce bizleri farklı bir şekilde gören kurumlar ve şahıslar bugün hamdolsun bizleri artık sanatçı olarak kabullenmeye başladılar bunun en güzel örneğini de pandemi dönemimde

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.