Son güncellenme :25.08.2021 18:25

Anasayfa > Genel, Gündem > MÜZSAN  CUMHURBAŞKANI,  BAKAN,  VALİ VE BAŞKANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

25.08.2021 Çar, 18:25

MÜZSAN  CUMHURBAŞKANI,  BAKAN,  VALİ VE BAŞKANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu (MÜZSAN) Genel Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Pandemi döneminde yaptıkları ilgi, alaka ve maddi desteklerden dolayı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy‘ başta olmak üzere destek verenlere teşekkür etti.

MÜZSAN Genel Başkanı Ahmet Onurlu ve yönetim kurulu üyelerinin , Gaziantep‘te Balıklı Meydanı’nda bir araya gelerek teşekkür pankartı açıp alkışlarla katıldıkları basın açıklamasında konuşan Müzsan Genel Başkanı Ahmet Onurlu

:

“Salgın döneminde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen başta ülkemizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy‘a teşekkür ediyoruz. Salgın dolayısıyla kapanma olduğunda en çok etkilenen sektör müzisyen ve sanatçı arkadaşlarımız oldu. Allah, devletimize zeval vermesin. Bu süreçte her zaman yanımızda oldu. Biz de teşekkür etmek istedik.

Gaziantep’te de başta Vali Davut Gül olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma ŞahinŞehitkamil Kaymakamı Ömer Kalaylı ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na müzisyen ve sanatçılar adına teşekkür ederim. Bizler müzisyen ve sanatçılar olmak üzere her zaman devletimizin yanındayız. 2021 yılının ilk 5 ayında 37 müzisyen ve sanatçı arkadaşımıza devletimizin kasasından 250 milyon para ödendi. Her müzisyen ve sanatçı arkadaşımıza 8 bin lira ödeme yapıldı. Gaziantep’te toplamda bin 200 kişiye ödeme yapıldı.” Dedi

Başkan Ahmet Onurlu bugün burada Genel Merkez olarak biz  teşekkür açıklamamızı yaptık  önümüzdeki günlerde de federasyona bağlı 50 kadar ilimizde temsilciliklerimiz kendi illerinde basın açıklamalarını yapacaklardır bizlerde  sanatçılar olarak bize destek veren  devletimizin ve milletimizin her zaman yanındayız dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.