Son güncellenme :11.01.2021 15:55

Anasayfa > Genel > MÜZSAN MÜZİK SUSMASIN PROJESİNDE YER ALDI

11.01.2021 Pts, 15:55

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından pandemi döneminde çalışmayan müzisyenlere destek amacı ile başlatılan müzik susmasın projesine Müzsan da proje ortağı oldu.
Müzsan Genel Başkanı Ahmet Onurlu bu konuda yaptığı açıklamada ‘’Müzsan müzisyenler ve sanatçılar federasyonu Kültür ve Turizm bakanlığının başlatmış olduğu müzik susmasın projesinde proje ortağı olarak yer almıştır Türkiye genelinde federasyonlar arasında müzisyenlerin en çok Refarans olarak göstermiş olduğu kurum olmuştur 1.nci sırada

Bu süreci birlikte yürüttüğümüz çok değerli Genel başkan yardımcılarım il başkanlarım ve değerli üyelerimiz
Müzik Susmasın projesinin son aşamasına geldik. Bu süreci birlikte yürüterek birbirimizle de insani bağlar kurduk. Başından itibaren hepimiz bu projenin önemine inandık ve kısa zaman içinde hızla, büyük bir gayretle çalıştık.
Bu zorlu dönemde binlerce insana katkı sağlayacak bir işte el birliği ile bugüne geldik.
Hiç şüphesiz her işte olduğu gibi, bu işte de ön planda olduğu kadar, sahne gerisinde de pek çok insanın samimi emeği var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Biliyorum ki sonucun herkes için güzel ve hayırlı olacağına hepimiz yürekten inandık. Ve yine biliyorum ki, bu kadar kısa sürede bu noktaya gelmemizin arkasında bu inanç yatıyor ‘’ dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.