Son güncellenme :26.07.2021 19:17

Anasayfa > Genel > ŞAHİN MÜZSAN’I ZİYARET ETTİ

26.07.2021 Pts, 19:17

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin yardımcısı ve bazı daire başkanları ile birlikte Türkiye Müzisyenler ve Sanatçılar Federasyonu Müzsan ı ziyaret etti.

Balıklı meydanındaki Müzsan binasına gelişte Müzsan başkanı Ahmet Onurlu ve yönetim kurulu tarafından  davul zurna ekibi ile karşılanan Şahin Müzsan Başkanı Ahmet Onurlu ile bir süre sohbet etti.

Başkan Şahin her zaman sanatçıların yanında olduklarından bahsederek Müzsan ın çalışmalarını yakından takip ettiğini ve başkan onurlu nun çok başarılı olduğunu pandemi sürecince başkan Onurlu ile işbirliği yaparak güzel şeyler yapıldığını bundan sonra da sanatçılar için ellerinden gelen çabayı sarf edeceklerini   belirtti.

Müzsan Genel Başkanı Ahmet Onurlu da konuşmasında Başkan Şahin ve ekibine kendilerini ziyaretlerinden ve pandemi süresince yaptıkları desteklere teşekkür ederek müzsan hakkında bilgi vererek Türkiye nin kayıtlı üye sayısı olarak en çok üyeye sahip olduklarını ve ülkenin 48  ilinde temsilcileri bulunduğundan bahsetti.

Müzsan Başkanı Onurlu Federasyona yaptıkları desteklerden dolayı Başkan Fatma Şahin’e plaket takdim etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.