Son güncellenme :03.02.2022 14:14

Anasayfa > Genel, Gündem > ŞAHİNBEY BELEDİYESİNDEN YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERE HEDİYE

03.02.2022 Per, 14:14

Şahinbey Belediyesi, geçtiğimiz hafta yapılan öğretmen atamaları ardından Türkiye’nin değişik illerinden Şahinbey’e atanan yaklaşık 460 öğretmenin yanında olarak onların heyecanını paylaştı.

Şahinbey Belediyesi görev yerlerine yeni atanan öğretmenlere içerisinde çeşitli malzemelerin bulunduğu çanta hediye edildi. Öğretmenler kendilerine gösterilen bu yakın ilgiden memnun kalarak Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler.

ÖĞRETMENLERİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu öğretmenlerin üstlendiği görevlerin son derece önemli olduğunu belirterek, “Öğretmenlerimiz neslimizin yetişmesinde, hayata hazırlanmasında ve vatana millete hayırlı bireyler olması konusunda çok ciddi bir gayret gösteriyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Hz. Ali (R.A) efendimiz ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ diyerek, öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu belirtiyor. Gerek hükümetimiz gerekse Şahinbey Belediyesi olarak, öğretmenlerimize her alanda destek veriyoruz ve destek vermeye de devam edeceğiz. Şehrimize ve ilçemize yeni gelen öğretmenlerimize hoş geldiniz diyor görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.