Son güncellenme :20.04.2020 14:21

Anasayfa > Genel, Gündem > Uğurlu Group Ailesi ve Üyeleri sağlık çalışanlarıyla buluştu.

20.04.2020 Pts, 14:21

Gaziantep’in hemen hemen tüm hastanelerinden gelen doktor ve hemşirelerle bir araya gelen Uğurlu Group Ailesi ve Üyeleri  Gece gündüz demeden çalışan, bu kutsal mesleği büyük fedakarlıklarla yerine getiren, mesleğine aşkla bağlı, saygın, onurlu görevi yerine getirdikleri için öncelikle teşekkürlerimizi sunuyoruz. ayrıca başta ülkemizin ve dünyanın ciddi bir tehditle karşı karşıya kaldığı aşikardır.

Covid-19 Pandemi salgını her gecen gün arttığını Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve  sayın bakanımız Koca’dan dinlemekteyiz. bizde sizler İçin bünyemizde bulunan tüm otelimizi siz değerli, hizmetkar sağlık çalışanları tahsis etmenin gururunu yaşıyoruz.

“Fedakarlığın En Güzel Örneğini Sizlerde Görüyoruz”

Sağlık çalışanlarımız, sadece bu dönemde değil her zaman gerek evlerinden gerek sevdiklerinden uzakta bizlerin sağlıkları için gece gündüz durmadan hizmet etmektesiniz. bu hizmetleriniz için sizlere sayısız teşekkür etsek azdır. son dönemde yaşanan Covid 19 pandemisi ile bir kez daha net bir şekilde Evinizden, eşinizden, yavrularınız dan kısacası sevdiklerinizden  uzakta bizleri düşündüğünüzü görmüş bulunmaktayız.

“Tüm Otellerimiz Emrinizde”

Firmamızın Bünyesinde bulunan tüm otellerimiz ve işletmelerimiz her zaman emrinizde olacaktır. sizler bu süreçte çok yoğun çaba ve gayret içerisinde çalışmaktasınız. Firmamız olarak bizde elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. bu süreçte bizleri ve sizleri yalnız bırakmayan başta cumhurbaşkanımız sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Tüm Bakanlarımız, Gaziantep Valimiz Davut Gül, Belediye Başkanlarımız, İl Müdürlerimiz ve Gönül Hizmeti veren vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Daha önce de dediğimiz Gibi Evde Kal Türkiye.”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.