Son güncellenme :02.12.2021 15:09

Anasayfa > Genel > BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NDAN POLİS ÇİFTE KELEPÇELİ NİKÂH

02.12.2021 Per, 15:09

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, polis çiftin nikâhını kıyıp, kelepçe takarak bir ömür ayrılmamaları temennisinde bulundu

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memurları Hatice Kocaoğlu ile Yusuf Dağdeviren’in nikâhlarını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu kıydı. Nikâhta, polis çifte AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke şahitlik etti. Nikâhın kıyılmasının ardından Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çiftlere bir ömür boyu ayrılmamaları için kelepçe taktı.

MUTLULUKLAR DİLİYORUM

Polis çifte ömür boyu mutluluklar dileyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu “Öncelikle Hatice Hanım ve Yusuf Bey’e iki cihanda mutluluklar diliyorum. Çiftlerimize temsili olarak kelepçe taktık, o kelepçe çiftlerimizin birbirine bağlanma kelepçesiydi. İnşallah birbirlerine ömür boyu sevgiyle, saygıyla ve muhabbetle bağlanır, vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirirler. Kendilerine bir kez daha mutluluklar diliyorum” dedi.

EN FAZLA NİKÂH KIYAN BELEDİYEYİZ

Başkan Mehmet Tahmazoğlu, en fazla nikah kıyan belediyenin Şahinbey Belediyesi olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Şahinbey Belediyesi olarak Türkiye’de en fazla nikâh kıyan belediyeyiz. Şu anki rakamlarımızla 8.500’e yaklaştık ve yıl sonuna kadar bu rakam 9.000’in üzerine çıkacaktır. Geçmiş yıllara baktığımızda pandemi sürecine rağmen yüzde 15-20 daha fazla evlilik yapıldığı anlamına geliyor. Bu da Şahinbey’in ne kadar hızlı geliştiğinin ve hayat standartlarının arttığının bir göstergesidir. Şahinbey Belediyesi olarak Evlilik Okulu, Hoş Geldin Bebek gibi projelerimizin yanında evlenecek çiftlere çeyiz desteğinde de bulunuyoruz. Şahinbey’de yaşamak güzel; Evlenen tüm çiftlerimize mutluluklar diliyorum” dedi.

BAŞKAN TAHMAZOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİLER

Nikahı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu tarafından kıyılan polis memuru Yusuf Dağdeviren, yaşadığı mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Bizim için çok önemli ve özel olan bu günümüzde bizlerin yanında olan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Gelin Hatice Kocaoğlu ise nikâhlarını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun kıymasından dolayı mutlu olduğunu belirterek  “Güzel dilekleri ve nikâhımızı kıydığı için Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Mehmet Tahmazoğlu nikâh sonrası çiftlere saat hediye etti.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.