Son güncellenme :19.05.2022 15:23

Anasayfa > Genel > BİRİMOĞLU HALI DOMATEX FUARININ İLĞİ ODAĞI OLDU

19.05.2022 Per, 15:23

Gaziantep’in köklü firmalarından olan  halı sektöründe önemli bir yere sahip Gaziantep’li  Birimoğlu ailesinin sahip olduğu Birimoğlu halı Naz Carpet olarak  katıldığı Domotex halı fuarında   yerli ve yabancı misafirlerin ilgi odağı oldu.

Pandemi nedeni ile 2 yıldır yapılamayan Domotex halı fuarında her fuarda olduğu gibi ana holl de bulunan geniş ve görkemli standında ürünlerini sergileyerek misafirlerini ağırlayan Birimoğlu Halı Yönetim Kurulu Üyesi Tuğrul Birimoğlu fuar ve firma hakkında yaptığı açıklamada ‘’Bizler aile şirketiyiz dededen, babaya, babadan bizlere 3. Kuşak olarak halıcılığı  başarılı bir şekilde devam ettirmekteyiz. Bizler ar-ge çalışmalarına önem vererek müşteri memnuniyeti ve üstün kalite odaklı çalışma yapıp müşteri ve tüketicilere  en iyi kalite halıyı en uygun fiyatlarla ulaştırmak istiyoruz bunun için çalışmaktayız dedi.

Birimoğlu’’ Bizler Birimoğlu Halı olarak Naz Carpet markamız ile dünyanın bütün kıtalarına onlarca ülkeye ihracat yapmaktayız, entegre tesislerde ürettiğimiz son model ve çok zengin  renk ve desen çeşitleri ile  fuara  katıldık  fuarda bizim firmamıza gösterilen ilgi ve beğenilerden memnun kaldık, bizler yurt içi ve yurt dışında yapılan halı fuarlarına hep katılmaktayız bundan sonra da düzenlenecek fuarlara inşallah Birimoğlu Naz Carpet olarak katılmayı istemekteyiz’’ diye konuştu.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.