Son güncellenme :01.12.2021 14:30

Anasayfa > Gündem > BRAVO KAPTAN GÜNAY!

01.12.2021 Çar, 14:30

Pazar günü sahamızda oynanan bizim için çok kritik olan Konyaspor maçını kazanan Gaziantep Fk. Kaptanı olan kaleci Günay Güvenç bir çok maçta olduğu gibi bu maçta da başarılı   kurtarışları ile takımın galip gelmesinde önemli rol üstlendi.

Başarılı kaleci elbette ki bu ve diğer maçlardaki başarılarından dolayı takdiri hak etmektedir.

Ancak özellikle biz Anadolu kulüplerinde sportif başarıların yanında takımla seyirci arasındaki olumlu veya olumsuz diyaloglar saygı ve sevgi daha da önemli konular arasına girmekte takım ile seyirci arasında bir bağ oluşmaktadır.

İşte bu konuda takım kaptanı Günay Konyaspor maçı sonrası yaptığı güzel davranış ile stat da bulunan seyirciler ve basın mensupları tarafından  takdir ile karşılanmıştır.

Zorlu maçı kazanan takım oyuncularının sanki sıradan  bir maç kazanılmış veya kaybedilmiş gibi soyunma odalarına gittiğini fark eden kaptan Günay tek başına saha ortasında dakikalarca bekleyerek içeri giren oyuncuların tekrar sahaya dönmelerini ve seyircileri selamlamalarını istemiştir.

Bu kış gününde zor şartlarda maça gelen  zaten az sayıda olan seyircilerin gönlünü kazanmış, onları mutlu etmiş seyirciler de alınan galibiyet için oyuncuları ayakta alkışlayarak mutlu bir şekilde tezahürat yapmışlarıdır.

Israrla takımı tekrar sahaya çağıran onları selamlamadan içeri girmeyen ve örnek bir kaptanlık yaptığı için tebrik ediyor Bravo Günay Kaptan diyoruz.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.