Son güncellenme :30.07.2021 15:37

Anasayfa > Genel > GAZDAŞ YOLLARI KAZDI BIRAKTI VATANDAŞ ŞİKAYETÇİ

30.07.2021 Cum, 15:37

Oğuzeli İlçesine bağlı mimar Sinan mahallesinde aylar önce Gazdaşın  çalışmalar yapıp dogal  gaz  boruları bağlamak  için eşip kırdığı yollar aradan bu kadar zaman geçmesine rağmen yapılmaması vatandaşların şikayetlerine yol açmaktadır.

Mimar Sinan mahallesinde onlarca sitenin ve yüzlerce ev ve villaların bulunduğu bu yol toz topraktan çukurdan dolayı kullanılamamakta bu sebeple orada bulunan yüzlerce ev sahipleri evlerine gidip gelmekte zorlanmakta hatta birçok ev sahipleri bu yollarda sürekli arabalarımız bozuluyor tamirden çıkmıyoruz diyerek evlerine gitmekten vazgeçtiklerini belirtiyorlar.

Oğuzeli Belediyesine bağlı olan ama Gazdaş ın  plansız şekilde kazıp bıraktığı bu yollar için  defalarca şikayetlerde bulunan site sakinleri Oğuzeli Belediyesi tarafından Gazdaş ın bize ödeme yapması gerekiyordu ancak Gazdaş bize taahhüt ettiği ödemeyi yapmadığı için bizde buralarda yol çalışması yapamıyoruz cevabı ile karşılaştıklarını belirtmektedirler.

Orada bulunan site sakinleri Gazdaş buraları kazıp bırakıp gitti bizden gaz bağlantı paralarını falan da aldılar ama nedense kendileri yapması gereken hizmeti ve ödemeleri neden yapmıyor diye sormaktadırlar.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.