Son güncellenme :16.12.2020 16:24

Anasayfa > Genel, Gündem > ŞAHİNBEY BELEDİYESİ KORONAVİRÜS HASTALARINI YALNIZ BIRAKMIYOR

16.12.2020 Çar, 16:24

Şahinbey Belediyesi, kurduğu Call Center (çağrı merkezi) sistemi ile korona virüs hastalarını arayarak taleplerine göre ihtiyaçlarını karşılıyor.

Şahinbey Belediyesi Korona virüsü salgınından dolayı kurduğu Call Center (çağrı merkezi) sistemi ile korona virüs hastalığına yakalanan ve evlerinde karantinada bulunan vatandaşları arıyor ve taleplerini soruyor. Call Center’da görevli olan Şahinbey Belediyesi personeli karantinada bulunan vatandaşları arayarak Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun selamını söyleyip sıcak yemek veya gıda paketi talebini alarak; ekipleri yönlendirip, vatandaşın ihtiyacı karşılanıyor.

TALEPLERİ ADRESLERİNE TESLİM EDİYORUZ

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu vatandaşın ihtiyaçlarını karşılama noktasında çalışmaların aralıksız sürdüğünü belirterek, “Korona virüsü nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde hassas bir dönemden geçiyor. Bu süreçte vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Sağlık Müdürlüğü’nden günlük olarak alınan isim listeleri belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz Call Center (çağrı merkezi) ile aranıyor. Korona virüsünden dolayı evde karantinada olan vatandaşlarımıza sıcak yemek veya talepleri doğrultusunda gıda paketi dağıtımı gerçekleştiriliyor. Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.